Günlük Personel Temini

Şirketinizin zaman kısıtlamalı işlerinde, dönemsel personel eksikliği durumlarında ya da planda olmayan zorunlu personel izinlerinde istihdam edilmek üzere kaliteli , eğitimli ve konusunda uzman personel temini ADA İNSAN KAYNAKLARI tarafından itinayla yapılır.

Personel temini hizmetinde, müşterinin ihtiyacı olan kaliteli elemanların bulunması, güvenlik soruşturması, işe giriş işlemleri, giydirilmesi ve bordrolanması hizmetleri bulunmaktadır. Ayrıca iş öncesi idari ve mesleki eğitim verilerek eleman işe hazır hale getirilir.

Elemanların yönlendirilmesi ve yönetilmesi müşteri tarafından yapılmaktadır. Talep edilen işlere uygun, konularında deneyimli elemanların temini ADA İNSAN KAYNAKLARI tarafından son derece titizlikle yerine getirilir.

Çalışacak elemanların tüm yasal sorumluluğu şirketimizin güvencesi altındadır bu nedenle personel seçimi esnasında uygulanan prosedür ve aranan şartlar aşağıdaki gibidir :

Personel Bulunması : Müşterinin isteği ve kriterlerine uygun eleman bulunup müşteri onayı da alındıktan sonra personelin güvenlik soruşturması, tercübe puanlanması vb incelemeler ADA İK tarafından yapılarak personel işe başlamaya hazır duruma getirilir.

Personel Giyimi : Müşterinin talebi olursa belirlenen giyim kuşam tipi konusunda personel belirlenerek bu ekipmanın temin edildiğinden emin olunur.

Personel Özlük Hakları : Kaliteli hizmet almak istiyorsanız bunun temelinde kaliteli, işinin uzmanı ve eğitimli personele sahip olmak yatar. Bu bağlamda kalitenin sürdürülebilir olması için ADA İNSAN KAYNAKLARI işveren / personel arasında bir köprü vazifesi görerek her iki tarafında haklarını korumayı amaçlar.

Yukarıda da saydığımız nedenlerden ötürü Günlük Personel Temini tarafımızca en uygun şartlarda hizmetinizdedir.

Anahtar Kelimeler :  Günlük personel temini, günlük personel, gündelik personel, günlükçü personel, insan kaynakları, iş gücü bulmak, anadolu yakası taşeron firmalar, istanbul taşeron , yevmiyeci personel veren firmalar, insan kaynakları danışmanlık hizmeti veren firmalar…