dönemsel personel tedariği

Dönemsel Personel Tedariği :

Dönemsel Personel Tedariği diğer adı ile Outsource eleman hizmetimiz ile şirketinizin operasyonel faaliyetlerinde esneklik kazanır, hem zaman hem iş gücünden tasarruf edersiniz!

Günümüz iş dünyası her konuda olduğu gibi insan kaynakları konusunda da esneklik gerektirmekte ve bu esneklik firmalara çok fazla yarar sağlamaktadır. Ada İnsan Kaynakları, firmaların bu ihtiyacına yönelik olarak, dönemsel ve sürekli Dönemsel Personel Tedariği alanında son derece esnek istihdam çözümleri sunar. Bu çözümleri kullanarak, kadrolu personel ile dönemsel ve daimi kadro dışı (outsource) personelin doğru bileşimini oluşturan firmalar, çok yönlü bir kazanç elde etmektedirler; gerektiğinde dönemsel iş gücü olanaklarından yararlanarak üretiminizi artırabilir, daha düşük sayıda personelle maliyetlerinizi düşürebilirsiniz. Bu yolla sağlayacağınız operasyonel ve organizasyonel esneklik, firmanıza benzersiz bir hareket kabiliyeti ve esneklik kazandırır.

İstihdam çözümleri konusunun çözüm noktası olarak heryıl binlerce kişiye iş olanağı sunuyoruz ve bu iş olanaklarını yaratırken, Türkiye’nin ve Dünya’nın önde gelen pek çok şirketine hizmet veriyoruz. İstanbul ve Gebze’de ki ofislerimizde personel tedariği hizmetlerimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun adayları seçerken çok titiz ve özenli bir süreç uyguluyoruz. Farklı etaplı mülakatlar, beceri testleri, genel yetenek testleri sonucunda size, işe başladığı gün verimlilik alabileceğiniz outsource (Dönemsel) elemanlar yerleştirir ve özel bir hizmet sağlarız.

Peki bu hizmete ne zaman başvurmalısınız?

  • Hastalık durumunda
  • Yıllık izin süresince
  • Personelinizin eğitime katıldığı süre boyunca
  • Doğum izni süresince
  • Askerlik görevi süresince Veya personelinizin şirketinizle istihdam bağlantısı sona erdiğinde, ama henüz yeni bir iş gücü bulamadığınızda
  • Acil işleri ya da beklenmedik büyük siparişleri karşılamak için
  • Yeni personele ihtiyaç duyuyorsanız, ama sürekli pozisyonda çalışacak birini işe alıp almamaya henüz karar vermediyseniz (ya da sürekli pozisyonda işe alamayacaksanız)
  • Zaman zaman yapılması gereken görevlerin çözümünde yardıma ihtiyaç duyuyorsanız (örneğin, projelerin organizasyonu, promosyonların düzenlenmesi)

Ve bu listede olmayan pekçok konuda Dönemsel Personel Tedariği hizmetine başvurmanız gerekebilir. İşte bu noktada ADA İnsan Kaynakları olarak biz yanınızda ve hizmetinizdeyiz…
Yevmiyeci ya da Günlük Personel İhtiyaçlarınız için’de bize ulaşabilirsiniz…

Anahtar Kelimeler : Dönemsel personel tedariği, gebze personel tedarik eden firmalar, yevmiyeci personel veren firmalar, insan kaynakları danışmanlık hizmeti veren firmalar, anadolu yakası taşeron firmalar, insan kaynakları firmaları, istanbul taşeron